DORU MOBİLYA

İstikbal Bayi Portal

Bellona Bayi Portal

Mondi Bayi Portal

Doru Online ServisDoru Online Servis Sistemi Giriş

Doru Online Bayi

Doru Online Bayi Sistemi Giriş

Boyser Boyser Servis Sistemi Giriş

İletişim Formu

Kurumsal İletişim Formu

Bonus Kredi Kartı Uygulaması TEMMUZ-2021

Yazdır
 
 
BONUS TEMMUZ 2021
01-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı İstikbal yetkili satıcılarında Bonus’a özel +2 taksit ! kampanyası yapılacaktır. Kampanyamızla ilgili önemli detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.
Kampanya ile ilgili önemli bilgiler;
 Bonus’a +2 taksit ! uygulaması için POS üzerinde seçmeli taksit adımından 3 ile 10 arası, 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 100.000TL olarak uygulanacaktır
 
 Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 3500 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 12 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business ve ING Bank Bonus kredi kartları dahildir.
 Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, , ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Alternatifbank Bonus ve Alternatifbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 Bellona yetkili satıcı Sanal POS’u ile yapılan alışverişlerde +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
 Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET ISTIKBAL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kartların kampanyalara katılımı 31 Temmuz 2021 tarihine kadar ücretsizdir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
01 Temmuz 2021 uygulamada olacak çalışma şartları;
 
BURADASINIZ: Ana Sayfa