DORU MOBİLYA

İstikbal Bayi Portal

Bellona Bayi Portal

Mondi Bayi Portal

Doru Online ServisDoru Online Servis Sistemi Giriş

Doru Online Bayi

Doru Online Bayi Sistemi Giriş

Boyser Boyser Servis Sistemi Giriş

İletişim Formu

Kurumsal İletişim Formu

İSTİKBAL'DEN PANAMA DELUXE VE OTURMA GRUBU

e-Posta Yazdır
       Panama Deluxe Takım, iki adet 3’lü kanepe, iki adette berjerden, Panama Oturma Grubu ise bir adet 3’lü, bir adet 2’li ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Ürünün oturum ve sırt kısmında tamamen sünger kullanılmış olup, üst düzey oturum konforuna sahiptir. Extra konfor sağlayan sünger uygulamaları ile vücut ergonomisine uygunluk sağlamaktadır.
 
       Kasa ve kol kısmında deri uygulamaları bulunmakta olup, kol üst kısmına ahşap papel uygulanmıştır. Üründe kol kırlentlerinin yanında yuvarlak kırlentlerde uygulanmış olup, ana kumaş uygulamalı berjerleri ile ürün görsel olarak zenginleştirilmiştir. Ürünün 3’lü ünitesinde 2 adet kol kırlenti, 2 adet yuvarlak kırlent ve bir adet dikdörtgen kırlent, 2’li ünitesinde ise 2 adet kol kırlenti ve 2 adet yuvarlak kırlent bulunmaktadır. Panama 3’lü kanepe ve 2’li kanepe, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.
 
       Panama Deluxe Takıma ilk planda ürün üzerindeki Valenia Serisi kumaşlar uygulanacak olup, ayrıca Naomai Serisi, kumaşlarımız da bu ürüne uygulanacaktır.
 
BURADASINIZ: Ana Sayfa