DORU MOBİLYA

İstikbal Bayi Portal

Bellona Bayi Portal

Mondi Bayi Portal

Doru Online ServisDoru Online Servis Sistemi Giriş

Doru Online Bayi

Doru Online Bayi Sistemi Giriş

Boyser Boyser Servis Sistemi Giriş

İletişim Formu

Kurumsal İletişim Formu

Axess Kredi Kartı Uygulaması (OCAK-2018)

Yazdır

OCAK 2018döneminde geçerli kampanyamızı bilgilerinize sunarız.

 

Markanız altında kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinde “+4 taksit”kampanyamız geçerli olacaktır.

 

Kampanya detayları ;

 

VADE FARKSIZ  taksitli satışlar için ;

 

  • Kampanya bilgisinin tüm bayii ve mağazalarınız ile paylaşılmasını rica ederiz. 
  • Kampanya tanımı ile ilgili teyid için 444 28 28 no.lu Üye İşyeri ve Provizyon Destek Hattı’ndan bilgi alınabilir.
  • Marka zincirinize tanımlı olmayan  veya blokeliden iskontolu çalışma şekline dönmek isteyen bayilerinizin kampanyadan yararlanabilmeleri için, dilekçesini çalıştığı Akbank şubesine iletmesi gerekmektedir.
  • Kampanyada  +4  TAKSİT imkanı 100 TL üzeri vade farksız 2 - 8 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • “+ taksit“ uygulaması ile vade farksız en fazla 12 taksit imkanı bulunmaktadır.
  • + taksit maliyeti AKBANK'a aittir.  
  • Kampanya döneminde kart sahipleri için taksitli satışlarda chip-para kazanımı olmamaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free kart, Bank’o card Axess sahipleri faydalanabilir. 1 Mayıs 2016 itibari ile Ticari kartlar;  + taksit kampanyasına dahildir
  • Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

·         Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

 

Belirtilenin aksine uygulamalar Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ile Vergi Usul Kanunu düzenlemelerine aykırılık teşkil etmektedir.

Axess kartın 1- 31 Ocak tarihleri arasında, Mobilya ve  Ev Tekstili sektöründe faaliyet gösteren  Axess üye işyerlerinde  “+8 taksit”  kampanyası geçerli olacaktır. Ayrıca, 12 taksitten fazla taksite ihtiyacı  olan kart sahipleri için düzenlenen “vade farkı ile 20 taksit” kampanyası geçerlidir. Vade farklı 20 taksit kampanyasında; Tüketiciye %5 vade farkı yansıyacak olup, üye işyerinden toplam  %7  maliyet kesintisi yapılarak ertesi gün hesaba geçecektir.

 

 
BURADASINIZ: Ana Sayfa